ОСТАННІ НОВИНИ

У транспорті Львова досі відновлюють безготівкову оплату

Ольга Денисяка

|

Станом на 19 грудня роботи з відновлення безготівкової оплати у міському громадському транспорті досі тривають. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради. 

Щоб забезпечити належну швидкість інтернет-зв’язку для передачі даних про оплати, які накопичилися на валідаторах, SIM-картки Київстар на SIM-картки іншого оператора замінили вже у 437 транспортних засобах. Відтак, у 80% автобусах, трамваях і тролейбусах, які щоденно виїжджають на лінії, доступна безготівкова оплата – як ЛеоКарт, так і банківськими картками та телефонами з підтримкою NFC.

«На сьогодні у 437 транспортних засобах відновлено шифровані канали зв’язку між транспортними засобами та центральною підсистемою АСОП. Завдяки цьому забезпечено вивантаження інформації про валідації поїздок із бортових систем за всі попередні дні. На валідаторах транспортних засобів, де вже оновили дані, безготівкова оплата і ЛеоКарт, і банківськими картками працює належно. У транспорті, де ще не оновлені дані бортових систем, можлива сповільнена робота системи. Якщо фіксуєте, що не працює валідатор, – прохання скористатися іншим валідатором у цьому транспорті або ж обрати інший спосіб оплати проїзду», – зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

Фахівці комунального підприємства продовжують роботи з заміни SIM-карток у решті громадського транспорту.

Нагадаємо, з 11 грудня в усьому громадському транспорті Львова запустили можливісить безготівкової оплати проїзду та оновили тарифи на проїзд, згідно з якими, найдешевшим є проїзд із завалідованою «ЛеоКарт» – 13 грн, оплата безготівкою – 15 грн, готівкою – 20 грн.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *