Спецпризначенці вдарили по командно-спостережному пункті російських окупантів на Бахмутському напрямку. Про це Львівському порталу повідомили у командуванні Сил спеціальних операцій.
Місце розташування командно-спостережного пункту рашистів виявила українська розвідка, після чого по ньому відпрацювали ССО за допомогою безпілотника.
«Оператори зарядили безпілотник потужними снарядами і відправили за заданими координатами. Бомбардування ворожого командно-спостережного пункту пройшло успішно. Два снаряди влучили в ціль. Сам БПЛА вдало повернувся назад», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, зараз на Бахмутському напрямку точаться гарячі бої. Російські окупанти намагаються повернути втрачені позиції, по декілька разів на день контратакують наші підрозділи.
Інтенсивні бойові дії йдуть у районах Бахмута, Курдюмівки, Ягідного, Андріївки.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Наталя Дуляба