ОСТАННІ НОВИНИ

Росія атакувала Дніпропетровщину «Шахедами»: двоє загиблих

Ольга Денисяка

|

Вночі 7 липня російські війська атакували Дніпропетровщину «Шахедами». Внаслідок атаки загинули двоє чоловіків. Про це повідомив голова військової адміністрації Дніпропетровської області Сергій Лисак.

«Вночі ворог атакував область “Шахедами”. 6 безпілотників збили захисники з ПвК “Схід”. Уламки одного з них впали на авто, яке їхало по трасі. На жаль, два чоловіки загинули», — повідомив голова ОВА.

Ще один БпЛА поцілив по приватному підприємству в Криворізькому районі. Сталася пожежа. Полум’я охопило понад 100 кв.м та сягало 4-метрової висоти. Його ДСНС-ники вже приборкали. Ніхто не постраждав. По Нікополю агресор вдарив з важкої артилерії. Ніхто не постраждав.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *