ОСТАННІ НОВИНИ

За ліквідацію собак у ЛКП «Лев» звільнили керівницю та головного лікаря

Андрій КОТЕНСЬКИЙ

|

За результатами службового розслідування, через підтверджений факт ліквідації здорових тварин у ЛКП «Лев», звільнили керівницю Олену Іващенко та головного лікаря Ярослава Муху. Тепер у мерії шукають нового директора для комунального підприємства. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За результатами перевірки виявили порушення з боку керівниці підприємства та головного ветеринарного лікаря, які неналежно виконували свої обов’язки та грубо порушили вимоги чинного законодавства щодо евтаназії тварин. Відтак їх звільнили із займаних посад.

За словами заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк, комісія засідала двічі, витребувала всі матеріали, посадові інструкції та відібрала пояснення у в.о. директора ЛКП «Лев», керівника ветеринарної клініки і кінолога.

«Ми встановили, що керівниця ЛКП «Лев», яка виконувала обов’язки директора, неналежним чином проконтролювала роботу ветеринарної клініки, зокрема необхідно було зібрати консиліум ветеринарних лікарів, який би встановив підставу для евтаназії тварин – цього не було зроблено. Головний лікар мав ініціювати зібрання цього консиліуму, на якому мали розглянути пояснення кінолога про те, як себе ведуть тварини, і лише після того, коли є висновок консиліуму, можна було б робити евтаназію. Але цього не було зроблено, тому тут сталось грубе порушення також головного лікаря ЛКП «Лев», – розповіла Ірина Маруняк.

Як додав перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, службове розслідування підтвердило провину колишньої директорки ЛКП «Лев», а також головного лікаря.

«Обох звільнено. Вони вже не є працівниками ЛКП «Лев». Сьогодні оголошуємо конкурс на посаду керівника підприємства і закликаємо всіх подаватися», – повідомив Андрій Москкаленко,

У міській раді сьогодні, 13 червня, оголосили конкурс на посаду нового керівника ЛКП «Лев». Для відбору кандидатів створюють спеціальну експертну раду.

«Ми обговорили з колегами-зоозахисниками цю процедуру – буде створена експертна рада, яка буде проводити процес підбору персоналу… Збиратимемо резюме кандидатів впродовж 15 календарних днів. За поданими заявками проходитиме перший етап відбору. Другим етапом буде зустріч з експертами і стандартне інтерв’ю. Експертній раді буде необхідно представити презентацію про те, як кандидат бачить розвиток ЛКП «Лев», – додала начальниця управління персоналом Львівської міської ради Лілія Савич.

Відповідь кандидати отримають впродовж 3 днів після завершення конкурсу.

К мерії запевняють, що вимоги до кандидатів у міській раді пропрацьовували спільно з зоозахисниками.

«Це безумовно має бути людина з потенціалом, досвідом роботи, певним баченням та з емпатійністю до тварин. Крім цього ми очікуємо, що людина буде розмовляти англійською мовою, адже в діяльності ЛКП «Лев» передбачено пошук грантів і спілкування з донорами, тому це стандартна вимога зараз до керівної посади», – зазначила Лілія Савич.

Кандидат на посаду очільника ЛКП «Лев» також повинен мати управлінський досвід, орієнтуватись в зоозахисті, знати законодавство України щодо поводження із тваринами, ухвали Львівської міської ради.

Водночас у мерії визнають, що у місті продовжать практику регулювання численності тварин методом стерилізації і подальшої адапції, але не вбивством.

Нагадаємо, що 2 червня, на ЛКП «Лев» ліквідували двох здорових собак, які перебували під опікою підприємства. Тіла вбитих тварин у мішках для сміття виявили волонтери у морозильній камері. Правоохоронці відкрили справу. Якщо провину доведуть у суді то винуватцям загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *