У Львові затримали 44-річного місцевого мешканця, який під час війни продавав військовозобов’язаним чоловікам фіктивні довідки про інвалідність. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації Нацполіції Львівщини.
За даними слідства, 44-річний львів’янин за 7000 доларів взявся виготовити військовозобов’язаному громадянину фіктивні документи про визначення групи інвалідності. Саме вони мали дозволити перетнути державний кордон України під час дії воєнного стану.
Як уточнили у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Західного регіону, затриманий є представником добровольчого формування територіальної громади. Його спіймали на «гарячому» під час отримання всієї суми.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.332 ККУ (сприяння незаконному переправленню особи через державний кордон України). Максимальний термін покарання, передбачений статтею, – до 9 років тюрми із конфіскацією майна.
Фігуранту помістили під варту, втім він може вийти з СІЗО, внісши більше 160 тисяч грн застави.
Досудове розслідування триває.
Нагадаємо, напередодні у Львові спіймали ділка, який за 5000 доларів обіцяв зробити військовозобов’язаного чоловіка багатодітним батьком «на папері».
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Наталя Дуляба