ОСТАННІ НОВИНИ

За перевезення ухилянтів сімох перевізників відключають від системи «Шлях»: перелік

Ольга Денисяка

|

Сім перевізників буде відключено від Системи «ШЛЯХ» за системне порушення військовозобов’язаними правил перетину державного кордону. Про це повідомила пресслужба Укртрансбезпеки в Телеграмі.

8 березня Комісія з питань припинення доступу ліцензіатів до Єдиного комплексу інформаційних систем Укртрансбезпеки ухвалила рішення відключити на три місяці від Системи «ШЛЯХ» таких перевізників:

  • ФОП Ятчук І.В. (3617312078);
  • ТОВ «Тамерлан ТУР» (42425983);
  • ТОВ «Смарт Вей Логістик» (41251432);
  • ФОП Палінчак Г.Є. (2140918981);
  • ФОП Агронович Р.Р. (2879621070);
  • ТОВ «Захід Сап Трейд» (43379844);
  • ФОП Куничник А.І. (3620212494).

Така відповідальність передбачена Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 року №57.

За матеріалами Державного бюро розслідувань, вказані перевізники у період дії воєнного стану були причетні до організації каналів переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон. Особи, яким було організовано виїзд за межі України в якості водіїв автомобільного транспорту упродовж 60 днів не повернулися в Україну, чим порушили встановлені правила перетину державного кордону.

На розгляд Комісії подано ще десятки фактів зловживань із внесення даних у Систему. Після перевірки інформації по кожному випадку буде ухвалено рішення.

До складу комісії Укртрансбезпеки увійшли представники Державної регуляторної служби, представник Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерства відновлення та Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України.

Нагадаємо, з березня 2022 року ліцензовані перевізники, органи влади різних рівнів можуть подати заявки на право перетину державного кордону України через систему «ШЛЯХ». Йдеться про можливість виїзду водіїв вантажівок та волонтерів призовного віку.

Нещодавно Укртрансбезпека відкрила правоохоронцям доступ до заявок на перетин кордону в системі «ШЛЯХ» аби покращити ефективність боротьби з корупцією.

Додамо також, що на найближчому засіданні Ставки головнокомандувача розглянуть питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон.  Оскільки є випадки, коли Міністерство культури надавало дозвіл артистам поїхати представляти країну і вони не повернулися.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *