Легкоатлет Андрій Проценко став срібним призером чемпіонату Європи

Наталя Дуляба

|

Український стрибун Андрій Проценко здобув срібну медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики у приміщенні, що проходить у Стамбулі. Про це Львівському порталу повідомили у Національному олімпійському комітеті.

«Срібло» 34-річному уродженцю Херсона принесла висота у 2.29 м, яку він підкорив з першого заходу, випередивши таким чином за спробами бронзового призера змагань бельгійця Томаса Кармоя.

Вище вдалося стрибнути лише Дауве Амелсу з Нідерландів, який потворив національний рекорд – 2.31 м.

Зауважимо, що для Проценка це вже друга у кар’єрі нагорода зимового єврофоруму після «срібла» у Глазго-2019. У 2022-му він посів третє місце на чемпіонатах світу та Європи.

Нагадаємо, раніше у Стамбулі легкоатлетки Ярослава Магучіх та Катерина Табашник здобули «золото» і «бронзу».