ОСТАННІ НОВИНИ

Хаммеру присвоїли звання Героя України

Андрій Котенський

|

Керівник «Правого сектору» Львівщини Тарас Бобанич (Хаммер) отримав посмертне звання Героя України, про це йдеться в указі президента України, що опублікований на сайті глави держави.

«За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу постановляю: Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» Бобаничу Тарасу Миколайовичу – молодшому лейтенанту (посмертно)», – йдеться в документі.

Тарас Бобанич був відомим під псевдо Хаммер, йому було всього 33 роки.

Раніше Львівський портал повідомляв, що на початку квітня під час виконання бойового завдання на Харківщині загинув член проводу руху «Правий сектор» та керівник Львівського обласного осередку цієї партії Тарас Бобанич (Хаммер).

Довідка. Тарас Бобанич був уродженцем Трускавця. Здобув юридичну освіту у Львівському державному університеті внутрішніх справ. З 2007 року був активним учасником вуличного правого руху на Львівщині. Організовував та брав безпосередню участь в багатьох національно-захисних та культурно-просвітницьких акціях.

До «Правого сектору» Тарас Бобанич доєднався наприкінці 2013 року. Брав активну участь у Революції Гідності. У 2014-му очолив силовий блок «Правого сектору» на Львівщині, а також став командиром 2-го запасного батальйону Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор». Брав участь у бойових діях на Донбасі.

З кінця вересня 2015-го року Тарас Бобанич був одним з координаторів акції «Громадянська блокада Криму» – товарної блокади адміністративного кордону з тимчасово окупованим півостровом Крим. У 2020 році обраний членом Проводу національно-визвольного руху «Правий сектор».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *