ОСТАННІ НОВИНИ

У Будинку воїна навчатимуть надавати першу домедичну допомогу

Аліса Белей

|

Медики Львівщини, представники Товариства Червоного Хреста домовилися відкрити школу першої домедичної допомоги у приміщенні Будинку воїна. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської обласної ради.

Таку ініціативу озвучили під час засідання регіональної ради «Ордену Святого Пантелеймона» у четвер 17 лютого.  Під час засідання медики обговорили питання загострення безпекової ситуації в Україні, консолідацію зусиль з військовими щодо оборони країни, вплив пандемії на здоров’я та якість життя українців.

Так, Будинок воїна, спільно з лікарським товариством запланували реалізувати проєкт, який буде корисним для кожної родини.

«З кожної квартири треба когось навчити основ домедичної допомоги на випадок нестандартної ситуації. Повинен бути стандарт і ми маємо пройти цей шлях. Львівщина може показати приклад такої програми для кожного. Треба створити умови й почати таке навчання», – зазначив голова Поважної Ради «Ордену Святого Пантелеймона» Василь Князевич.

Голова Товариства Червоного Хреста України Уляна Стельмах розповіла, що школа першої долікарської допомоги при ТЧХ функціонує постійно.

«Зараз до нас з пропозиціями співпраці все частіше звертаються різноманітні організації. Ми готові проводити такі навчання, у нас є сертифіковані тренери, інструктори. Тренінги можуть тривати шість, дванадцять годин. Отримана  інформація допоможе врятувати чиїсь життя» – сказала Уляна Стельмах.

Під час зустрічі учасники також обговорили військові ситуації, у яких медикам доводиться до останнього подиху рятувати життя побратимів. Таким відданим був 25-річний військовий медик Ігор Зінич. Посмертно Герой нагороджений Відзнакою «Орден Святого Пантелеймона».

Нагадаємо, також у Львові планують створити власний стрілецький полігон, аби проводити там навчання та збори територіальної оборони. Попередня локація, яку розглядають, – територія біля Грибовицького сміттєзвалища.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *