ОСТАННІ НОВИНИ

Фізична терапія та лікувальна фізкультура: коли вони незамінні?

Омелян Шевчук

|

Ми звикли згадувати про своє здоров’я, коли стан його погіршується та проблеми, що виникають, значно впливають на якість життя. Але ж профілактика таких проблем зазвичай цілком у наших руках — досить приділяти більше уваги фізичній культурі та хоча б пів години на день приділяти комплексу нескладних фізичних вправ.

Фахівці клініки IVR використовують лікувальну фізкультуру https://ivr.ua/ua/lechebnaya-fizkultura  для прискорення реабілітації та швидкого відновлення усіх функції. Спеціалісти розробляють комплекс вправ індивідуально під потреби пацієнта і він виконує їх під контролем реабілітологів.

Застосування лікувальної фізкультури в клінічній практиці

Основні причини широкої популярності фізичних вправ у медичній практиці — це їхня спроможність швидко зміцнити м’язовий корсет спини, що значно зменшує ризик подальших травм або виникнення патологічних змін. Також вправи дають змогу збільшити рухомість суглобів.

Інститут вертебрології та реабілітації широко застосовує фізичні вправи та заняття на спеціальних тренажерах для усунення дисбалансу м’язів і зв’язок, зниження навантаження на хребет і комплексного оздоровлення організму. Тож такі курси лікувальної фізкультури користуються неабияким попитом.

Фізкультура застосовується для лікування захворювань:

  • опорно-рухового апарату;
  • остеохондрозу;
  • постави;
  • суглобів після операції;
  • хребта після хірургічного втручання.

Щоб пройти курс лікування не доведеться їхати надто далеко, адже філіали клініки в Україні є в таких містах, як Львів, Івано-Франківськ, Київ. Тож ви зможете звернутися в найзручніше до вас місце, адже для того, щоб пройти подібний курс, доведеться відвідувати клініку не один раз.

Якщо ви маєте якісь ознаки хвороби, які завдають вам дискомфорту або непокоять вас, варто не відкладати візит до фахівців, адже чим раніше розпочнеться лікування, тим більше шансів на відновлення функцій організму. Тож для початку варто записатися на обстеження, щоб лікар зміг встановити точний діагноз.

Проаналізувавши симптоми, результати обстежень і аналізи, лікар може точно встановити причини болю та призначити оптимальне лікування, яке передбачатиме передусім зняття больового синдрому. Після чого будуть призначені лікувальні процедури і реабілітація — фізкультура та заняття на спеціальному тренажері.

Варто зазначити, що підібраний курс вправ варто виконувати й самостійно на регулярній основі, адже м’язи спини мають перебувати у тонусі, щоб запобігти подальшому виникненню патологій і травм. 20 хвилин регулярного фізичного навантаження, прогулянки та виконання вимог лікаря мають стати частиною здорового життя кожного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *