ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні львів'янам обіцяють відновити подачу гарячої води

Ольга Денисяка

|

Від 22 червня споживачам ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго» почнуть відновлювати постачання гарячої води.

Гідравлічні випробування цьогоріч розпочалися у Львові з 20 травня. Львів’яни не мали гарячої води протягом місяця.

Заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк заявила, що постачання гарячої води розпочнуть з 22 червня.

Згодом у міській раді пообіцяли, що більшість споживачів отримають гарячу воду до кінця цього тижня, тобто до 27 червня.

Реклама партнерів

За словами Ірини Маруняк, у результаті гідравлічних випробувань було виявлено 113 дефектів і 85 поривів на мережах.

Вона зазначила, що гідравлічні випробування теплових мереж є одним з перших етапів підготовки до опалювального сезону. Далі, впродовж літа, триватимуть ремонтні роботи в котельнях, ЦТП. Левова частка ремонтних робіт припадає на заміну зношених, аварійних теплових мереж. Відповідно, в час проведення робіт із заміни теплових мереж буде призупинено подачу гарячої води до будинків, які приєднані до цієї мережі.

Як писав Львівський портал, гідравлічні випробування у Львові зазвичай тривають близько місяця і створюють незручності для мешканців, які залишаються без гарячої води. У квітні 2018 року львів’яни навіть створили петицію до мерії з проханням припинити довгострокові гідравлічні випробування і скоротити термін їхнього проведення всього до 7 днів.

Депутати Львівської міськради підтримали цю петицію і встановили, що термін проведення гідравлічних випробувань не повинен перевищувати трьох тижнів. Втім якщо за цей час будуть виявлені аварійні ділянки на мережах, то роботи продовжуватимуть.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.