ОСТАННІ НОВИНИ

Ігор Васюник: «Справу проти Василя Петрика замовили кращі друзі януковичів»

Наталя Дуляба

|

Громадсько-політичний діяч Ігор Васюник про те, хто насправді стоїть за судилищем над відомим на Львівщині пам’яткоохоронцем Василем Петриком:

«Остаточно з’ясував для себе, хто ж є кінцевим бенефіціаром замовної кримінальної справи проти львівського пам’яткоохоронця Василя Петрика.

Золотовалютні мєнти: один є високопосадовцем Нацполіції України та фігурантом багатьох журналістських розслідувань, інший – в рядах нацполіції Львівщини, третій – львівський прокурор. Кращі друзі януковичів, банда при посадах, погонах і з великими грошима, яких не торкнулася люстрація.

Всі інші в цій справі – продажні судді, слідчі, місцеві чиновники та просто шавки, на яких, очевидно, під сукном тримають не одну справу, раз вони так завзято виконують цю замовну справу проти Петрика.

Кримінальна справа, яку шиють, – цинічна і зухвала: немає жодного складу злочину в діях Василя Петрика, неадекватний запобіжний захід – взяття під варту, неадекватна сума застави. Більше про цю справу можна прочитати за цим посиланням.

Але все можливо, навіть посадити невинну людину, якщо вона займається збереженням унікальної для Львівщини пам’ятки, Миколаївської фортеці, і стоїть на заваді розробки піщаного кар’єру із запасами на 1,3 мільярда гривень.

Не врахували одного: шиють справу проти дуже фахового спеціаліста та порядної людини, про що свідчить така величезна підтримка громадськості пана Василя.

Особисто знаю Василя Петрика, з яким спільно працювали над законопроектом про збереження пам’яток ЮНЕСКО в Україні. В його порядності не маю жодних сумнівів.

Прізвищ не буде. Поки що. Але всю серйозність ситуації і наміри замовників цієї кримінальної справи дуже добре оцінив. Тільки розголос, публічність і така ж злагоджена робота всіх, хто виступив проти цієї несправедливості, допоможуть перемогти».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.