ОСТАННІ НОВИНИ

На «Арені Львів» 29 травня запрацює центр вакцинації від Covid. Хто зможе отримати щеплення

Вероніка Рой

|

З 29 травня на базі стадіону «Арена Львів» запрацює центр вакцинації населення (ЦВН) від коронавірусу. Відтак з суботи там мешканці області, котрі зареєструвалися через додаток «Дія», зможуть отримати щеплення проти Covid. Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Зазначимо, нещодавно МОЗ розпочало кампанію з відкриття Центрів вакцинації осіб зі списку очікування додатку «Дія». Першими приєднатися до ініціативи створення центрів вирішили у Києві, Львові та Одесі.

Відтак вже 29 травня центр вакцинації населення (ЦВН) від коронавірусу розпочне свою роботу на базі стадіону «Арена Львів».

«Вже цієї суботи мешканці області, які зареєструвалися через додаток «Дія», зможуть отримати щеплення проти коронавірусної інфекції у центрі вакцинації населення (ЦВН). Його створять на базі стадіону «Арена Львів» задля об’єднання зусиль, спрямованих на пришвидшення темпів вакцинації від COVID-19», – повідомив Максим Козицький.

Реклама партнерів

До складу центрів входитимуть: керівник ЦВН, лікарі, вакцинатори, реєстратори, відповідальна особа зони медичного спостереження, відповідальна особа за дотримання протиепідемічних заходів, бригада екстреної (швидкої) медичної допомоги, а також медичний персонал та експерти для роз’яснювально-консультативної роботи.

Голова ЛОДА пояснює, що метою відкриття ЦВН є забезпечення стійкої здатності проводити щеплення зараз та в майбутньому, створюючи своєчасний доступ до вакцин від COVID-19 для якомога більшої кількості дорослого населення України. З огляду на чинні нормативно-правові документи ЦВН є тимчасовими пунктами щеплень з можливістю зберігати вакцини впродовж двадцяти чотирьох годин.

Нагадаємо, загалом щеплення проти Covid-19 отримали вже більше 74 тисячі мешканців Львівщини. Їх безкоштовно роблять спеціально підготовлені мобільні бригади.

На території Львівщини працюють майже дві сотні пунктів щеплення. Із детальним переліком адрес та інструкцією, як записатись на вакцинацію, можна ознайомитися за цим посиланням.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.