ОСТАННІ НОВИНИ

27 лютого відбудеться перший етап ЗНО для вчителів

Юлія Осим

|

У суботу, 27 лютого, розпочнеться перший етап сертифікації вчителів. Незалежне тестування фахових знань та умінь педагогів початкової школи розпочнеться об 11.00. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Міністерства освіти і науки України.

Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування відбуватиметься з 10.15 до 10.50. Для входу до пункту тестування кожен учасник має показати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та лист-виклик.

У МОН відзначають, що листи-виклики можна знайти у «Кабінеті учасника сертифікації». У них зазначено адреси пунктів проведення іспиту. Учасникам радять роздрукувати ці листи завчасно, оскільки вони є обов’язковими для допуску.

Стосовно самого тесту, він укладений українською мовою та містить 100 завдань, на виконання яких відведено 180 хв. Зміст тесту визначено Програмою незалежного тестування. Також у доступі – орієнтовний розподіл завдань відповідно до Програми і схема нарахування балів за виконання тестових завдань.

Реклама партнерів

Також учасники мають можливість ознайомитися із завданнями попередніх років та коментарями до них на YouTube-каналі  УЦОЯО.

Зазначимо, що сертифікація для вчителів проходитиме у три етапи. Перший з них організовує Український центр оцінювання якості освіти. Два наступні – Державна служба якості освіти:

  • самооцінювання власної педагогічної майстерності учасником сертифікації (29 березня – 20 квітня);
  • вивчення практичного досвіду учасників сертифікації (20 вересня – 12 листопада).

Нагадаємо, що педагоги, які успішно пройдуть сертифікацію, отримають надбавку у 20% до заробітної плати. Разом з тим, успішне проходження сертифікації зараховується як проходження чергової або позачергової атестації педагогічним працівником, а також є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання.

Минулоріч ЗНО успішно пройшли 902 педагоги в Україні.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...