ОСТАННІ НОВИНИ

З'явилася візуалізація проєкту відновлення території Поморянського замку

Соломія Головіна

|

Мешканців Львівщини закликають переглянути візуалізацію проєкту відновлення території Поморянського замку і долучитися до кампанії #врятуйзамок. Про це Львівському порталу повідомили у БФ «Спадщина.UA».

 

Власне, наразі волонтери намагаються зібрати кошти на фінансування першого етапу робіт із відновлення замкового парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва біля Поморянського замку.

На початок реалізації першої стадії робіт в обласному бюджеті передбачено 2 млн грн. Ще 600 тис. грн має надійти з позабюджетних коштів. Їх «Спадщина.UA» і намагається залучити.

Реклама партнерів

Як зазначають БФ «Спадщина.UA», проєктна документація на парк розроблена та погоджена: кошторисна вартість І черги робіт становить 11,2 млн грн. Сюди увійшли облаштування ставу, розчищення каналу по периметру території парку, санітарна очистка дерев, встановлення освітлення та благоустрій території (мощені та гравійні доріжки, влаштування інсталяцій, альтанок, дитячих майданчиків, паркових лав та інших тимчасових споруд).

«На відродження Поморянського замку піде не один рік. Проте відомо, що об’єкт живе тоді, коли переступають його поріг. Тому цією ініціативою додаємо ще один акцент – на територію замку. А це – парк площею 7 га, що має статус парку пам’ятки садово-паркового мистецтва ХІХ століття», – каже голова БФ «Спадщина.UA» Ганна Гаврилів.

Щоб візуалізувати майбутнє замку, команда «Спадщина.UA» створила відео проєкту відновлення Поморянського велетня.

#врятуйзамок 🔥 Це проект реконструкції території Поморянського замку! І вже цього місяця він може почати…

Posted by Pomoriany Castle/ Поморянський замок on Wednesday, September 2, 2020

«У межах розробки кампанії #врятуйзамок ми уже розглянули та апробували в малих групах кілька варіантів продуктів з благодійної крамнички, здійснили кілька експедицій на гранітні кар’єри Житомирщини, реалізували 5 толок на території парку за сукупною участю понад 100 волонтерів, уже завершуємо монтаж паркана, до фінансування якого станом на зараз долучилося уже понад 400 осіб. Ми запрошуємо всіх стати фундаторами парку шляхом придбання благодійних продуктів, благодійних внесків від фізичних осіб та спонсорської допомоги від юридичних осіб, натуральними внесками, поширенням інформації про нашу ініціативу у своїх середовищах», – наголошує Ганна Гаврилів.

Як долучитися до порятунку замку:

Можна підтримати БФ, переказавши кошти:

БФ «Спадщина.УА», ЄДРПОУ 42206768
ПриватБанк, МФО 305299
UA283253210000026003053729255

Як стати фундатором проєкту:

Всі деталі за номером телефону: 0675700033

Як відомо БФ «Спадщина.UA» звернулося у Мінкульт з проханням включити Поморянський замок до переліку об’єктів культурної спадщини, які будуть відреставровані за наступні три роки в рамках програми «Велике будівництво».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...