ОСТАННІ НОВИНИ

Стало відомо, коли може розпочатися навчальний рік в університетах

Вероніка Рой

|

Університети мають такий рівень автономії та самоврядування, який дозволяє їм самостійно визначати форми навчання та форми організації освітнього процесу. Про це під час селекторної наради повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає пресслужба Кабміну.

 

За його словами, вчена рада закладу вищої освіти ухвалює рішення з питань організації освітнього процесу та визначає строки навчання на відповідних рівнях.

«В Україні фактично 1,2 млн студентів, і важливо, щоб навчальний процес для них проходив у безпечних умовах. Рішення про те, чи будуть студенти вчитися дистанційно, чи будуть ходити в університет треба приймати з огляду на епідеміологічну ситуацію в кожному конкретному регіоні. Звичайно, що всі рішення треба приймати з огляду на безпеку наших дітей», – зазначив Шмигаль.

Міністерство освіти і науки України рекомендує університетам планувати початок навчального року з урахуванням карантинних обмежень, встановлених урядовою постановою. У разі сприятливої ситуації МОН рекомендує розпочати 2020/2021 навчальний рік за наступним розкладом:

  • для студентів 1 курсу (ОС Бакалавр), які в цьому році вступають на навчання до закладів вищої освіти у період з 1 по 15 вересня 2020 року;
  • для студентів старших курсів, починаючи з другого, з 1 вересня 2020 року;
  • для студентів ОС Магістр першого року навчання – у період з 11 по 15 вересня 2020 року.

Як відомо, через пандемію коронавірусу студенти ВНЗ та учні шкіл завершували навчальний рік дистанційно. Втім вже стало відомо, що для більшості школярів України навчальний рік розпочнеться традиційно 1 вересня. МОЗ також оприлюднило правила роботи шкіл під час карантину.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...