ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові демонтували 17 незаконних МАФів

Ольга Денисяка

|

У Львові примусово демонтували 5 кіосків із 17-ти, які не мали відповідних дозвільних документів, решту МАФів власники забрали добровільно. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

Заступниця директора департаменту містобудування Наталія Алєксєєва зазначила, що наразі готується рішення про демонтаж ще 10 тимчасових споруд

«Найбільше рішень про демонтаж тимчасових споруд без дозволів і документів ухвалили щодо павільйонів у Галицькому і Франківському районах. Цікаво, що більшість власників споруд, щодо яких ухвалили рішення про демонтаж, забирають їх самі. Таким чином економлять час, сили, нерви і нам, і собі», – повідомила Наталія Алєксєєва.

Реклама партнерів

Львівський портал повідомляв, що прийнятою наприкінці 2019 року ухвалою Львівська міська рада затвердила оновлений список усіх законних тимчасових споруд. До нього потрапили 1358 МАФів.

Найбільше кіосків знаходиться у Сихівському (301) та Шевченківському (292) районах Львова, найменше – у Галицькому – 109. Усі законно облаштовані тимчасові споруди ознакують спеціальними QR-кодами.

Водночас ті кіоски у Львові, де торгують алкоголем, працюють ломбарди і лотереї, будуть демонтовувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...