ОСТАННІ НОВИНИ

У мерії запевняють, що на результати ПЛР-тестів більше не доводиться чекати по два тижні

Соломія Головіна

|

Міський голова Львова Андрій Садовий запевняє, що на результати ПЛР-тестів на COVID-19 більше не доводиться чекати тижнями. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

За його словами, зараз до аналізу зібраного у Львові біоматеріалу долучили лабораторії по всій Україні, тож тестування відбувається значно швидше, аніж раніше.

«Щодо очікування по 2 тижні на результати. Уже цього немає. Увесь масив, який був, зараз робиться в різних лабораторіях по Україні. Було прийнято мудре рішення. Лабораторії мають виходити на результати день у день. Із тих аналізів, які ми зробили вчора, орієнтовно 450 – свіжі, тобто зібрані впродовж доби й одразу протестовані. Решту – були передані з інших лабораторій. Зараз завдання вийти на «нуль» у холодильнику. Має бути оперативна робота», – зазначив міський голова.

Реклама партнерів

Раніше Львівський портал детально розповів про ситуацію із затримкою результатів тестувань на COVID-19  у матеріалі «Черга по діагноз. Чому на результати ПЛР-тестів у Львові доводиться чекати тижнями».

Як відомо, станом на 15 червня на Львівщині зафіксовано 2933 випадки інфікування коронавірусом. Із них за останню добу – 136.

Нагадаємо, що у Львові діє безкоштовна гаряча лінія «Стоп-коронавірус». Аби отримати безоплатну фахову консультацію медиків, потрібно зателефонувати за номером: 0 800 208 868. Гарячу лінію створили з ініціативи львів’янина Ігоря Васюника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...