ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові розпочався перший етап зарахування дітей до садочків

Ольга Денисяка

|

1 червня у Львові стартувала перша хвиля зарахування дітей до дитячих садочків. Зараз у місті є  понад 400 вільних місць, переважно у Личаківському та Шевченківському районах. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

Начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик зазначила, що 1 червня у Львові розпочався перший етап зарахування дітей до дитсадків . Другий етап стартує з 20 серпня.

«Навчальний рік розпочинається з першого вересня, але батьки вже мають можливість отримувати повідомлення про те, що їхня дитина зарахована до дитячого садочка. Це лише перша хвиля зарахування. Якщо батьки отримали зараз повідомлення, то з 1 вересня їх діти вже зможуть відвідувати цей заклад освіти. Впродовж 30 робочих днів ми очікуємо підтвердження від батьків про те, що вони будуть віддавати дитину в той чи інший садочок» – пояснила Зоряна Довганик

Вона зауважила, що прийом документів триває до 20 липня включно. Батьки мають можливість подавати документи як електронно, так і фізично принести їх до садочка (попередньо узгодивши годину прийому із керівником ЗДО). Що стосується медичних довідок, то їх батьки можуть принести вже перед початком навчального року.

Також посадовиця додала, що зараз у садочках Львова є понад 400 вільних місць, переважно у Личаківському та Шевченківському районах.

«Після першої хвилі ця цифра може збільшитись. Відтак якщо дитина не потрапить під час першої хвилі до обраного садочка, батьки матимуть можливість перереєструвати свою дитину до того садка, де будуть вільні місця. Другий етап зарахування дітей до ЗДО розпочнеться 20 серпня», – зазначила Зоряна Довганик.

Львівський портал повідомляв, що після того, як уряд послабить карантин і дозволить знову запрацювати дитсадкам, у Львові дошкільні навчальні заклади працюватимуть упродовж літа.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...