ОСТАННІ НОВИНИ

«Дайте возити людей!». Перевізники Львівщини готують пікет ЛОДА

Андрій Котенський

|

Перевізники Львівщини вимагають відновити пасажирське перевезення на Львівщині та анонсували пікет комісії з надзвичайних ситуацій Львівської облдержадміністрації, яка 5 червня вирішуватиме чи послаблювати карантинні обмеження у Львівській області.

 

Перевізники організовують акцію протесту «Дайте возити людей!» та вимагають повернення на ринок легальних перевізників.

«Шість тисяч робітників автотранспортних підприємств Львівщини мають намір відрядити своїх представників для мирного пікету Львівської обласної держадміністрації. Люди уже котрий місяць на карантині, уже втрачають останні запаси і терпець. Тим часом нелегальні перевізники, можливо, за мовчазного сприяння влади, ще більше розвинули свої небезпечні рейси. Лише у районі Стрийського автовокзалу у Львові щодня курсує приблизно півсотні «лівих» рейсів. Чи можуть там заразитися люди, запитання риторичне. Зайве й казати, що податків із таких «бусів» держава і близько не бачить, на відміну від легальних перевізників регіону.

Представники профспілок автотранспорту Львівщини побоюються, що галузь може опинитися на грані виживання через різкий брак робочої сили. Адже досвідчені шофери змушені шукати собі іншу роботу, а відтак цінні кадри покидають підприємства.

«Чим це загрожує – бачимо на прикладі невігласа, який виштовхав бабцю із салону автобуса. До речі, перевізники рішуче засуджують дії таких «водіїв»! У профспілках автотранспортних підприємств також зазначають: водіїв автобусів позбавили конституційного права на працю, а пасажирів – конституційного права на свободу пересування. Чимало шоферів уже зазначають: чули навіть погрози від людей, які озлоблені й звинувачують перевізників у тому, що транспорт не курсує», – йдеться у повідомленні.

Вимоги перевізників:

– Дозволити роботу транспорту, гарантувати водіям право на працю, а пасажирам – свободу пересування,

– Ввести представника транспортників регіону до складу обласної комісії з надзвичайних ситуацій, рішення про транспорт не приймати без перевізників,

– Нарешті «побачити» небезпечну роботу нелегалів-перевізників, які не тільки не гарантують безпеку перевезень і сплату податків, а й криміналізують ринок транспорту, що і показала стрілянина в Броварах.

Акція перевізників стартує під стінами Львівської ОДА, у п’ятницю, 5 травня, о 10.00.

Експерт з питань транспорту і автор закону про е-квиток Ігор Васюник раніше повідомляв, що перевізники взялися за зброю, бо у тіні перебуває до 40% коштів від перевезень.

Через скасування легальних перевезень на кордоні з Польщею активізувався справжній рекет.

За словами голови Асоціації перевізників Львівщини Івана Велійки, 98% транспортних перевізників Львівщини зупинили роботу, а відтак у пошуках заробітку звільнилося вже близько половини водіїв.

Як відомо на Львівщині не пом’якшують карантинних обмежень через високий рівень нових випадків захворювання на коронавірус.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...