ОСТАННІ НОВИНИ

У райони Львівщини передали десять шкільних автобусів

Соломія Головіна

|

У четвер, 23 квітня, райони Львівської області отримали перші десять із 54 шкільних автобусів, які планують передати навчальним закладам. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

 

Як зазначається, «Школярики» марки «АТАМАН» отримали такі території: Буський район – 2 , Городоцький район – 2, Яворівський район – 3 , Кам’янко-Бузька ОТГ – 2, Славська ОТГ – 1.

Реклама партнерів

Кошти на школярики 45% від суми заплатив державний бюджет, 25 % – обласний, 30 % – базові місцеві бюджети громад і районів.

«Навіть попри пандемію коронавірусу не варто забувати про те, що карантин закінчиться, і діти знову повернуться до навчання», – наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Як запевнив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, сьогодні вручили перші 10 «Школяриків» і найближчим часом мають вручити решту.

«Львівщина першою з-поміж усіх областей закупила автобуси для районних шкіл… Усі без виключення території, які внесли свою лепту у закупівлю автобусів, отримають їх. Територія, яка потребує такого автобуса, мусить у своєму бюджеті передбачити на нього співфінансування», – сказав посадовець.

У Львівській ОДА наголошують, що загалом упродовж квітня-червня 2020 року районам та ОТГ Львівської області буде передано 54 шкільні автобуси. Загальна очікувана вартість «Школяриків» становить 100 млн 60 тис. грн, з них 44 млн 559 тис. 300 грн було виділено з державного бюджету, 25 млн 245 тис. 700 грн – з обласного бюджету та 30 млн 255 тис. грн – з місцевих бюджетів районів та ОТГ.

Автобуси придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини за кошти державного, обласного та місцевого бюджетів на умовах співфінансування.

Фото: ЛОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...