ОСТАННІ НОВИНИ

Поліція створила понад 700 мобільних груп для бортьби з гральним бізнесом в Україні

Вероніка Рой

|

По всій території України працюють мобільні групи, які моніторять дотримання норм законодавства щодо заборони функціонування будь-яких гральних закладів. На сьогодні вже створено понад 700 таких груп. Про це інформує Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

 

Як наголошують правоохоронці, на будь-які спроби власників грального бізнесу поновити незаконну діяльність поліція буде припиняти та вживати відповідних заходів. Тому осіб, що мають намір здавати в оренду приміщення під підпільні гральні заклади, закликають не порушувати норми чинного законодавства.

«Наразі створено 715 мобільних груп, до складу яких входять працівники слідчих підрозділів, а також Департаменту стратегічних розслідувань. Мобільні групи постійно здійснюють моніторинг, а також превентивні заходи щодо виявлення незаконного грального бізнесу», — йдеться у повідомленні.

У поліції також додають, що на цей час у співпраці із представниками органів місцевого самоврядування відбувається демонтажу зовнішньої реклами гральних закладів.

Крім цього усіх громадян просять: якщо ви бачите, що такі заклади функціонують, негайно повідомляйте про це на лінію 102 для оперативного та належного реагування.

Зазначимо, у п’ятницю уряд виключив можливість розповсюдження грального бізнесу під виглядом державних лотерей. За словами прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, тепер заклади з гральними автоматами не зможуть нелегально працювати під виглядом державних лотерей, прикриваючись договорами передорученнями на розповсюдження державних миттєвих лотерей.

Лише за один день на Львівщині поліцейські припинили незаконну діяльність 268 гральних закладів. В той же час, правоохоронці закликають громадян повідомляти про заклади, у яких надаються послуги у сфері грального бізнесу.

Також Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка вважає, що правохоронні органи, які мають перешкоджати гральному бізнесу, наразі «кришують» цей напрям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *