ОСТАННІ НОВИНИ

Ще на трьох трасах Львівщини патрульні будуть використовувати радари для контрою швидкості

Вероніка Рой

|

Від завтра, 20 листопада, буде збільшено кількість ділянок, де будуть використовуватися радари вимірювання швидкості TruCAM, а також розширяться вже існуючі. Одразу три прилади вимірювання швидкості запрацюють на дорогах Львівщини. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник начальника Департаменту патрульної поліції НПУ Олексій Білошицький.

 

«Від завтра, 20 листопада, додаємо ще 57 нових ділянок, а також розширюємо уже 2 існуючі. Усього на дорогах України працюватиме 115 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 186 ділянках», – написав Олексій Білошицький.

Так, на Львівщині радари вимірювання швидкості використовуватимуть на трасах М-09 Львів–Рава-Руська (на м. Люблін), Н-13 Львів–Самбір–Ужгород та Н-17 Львів-Радехів-Луцьк.

Реклама партнерів

(Натисніть на зображення для його збільшення)

Як повідомляв Львівський портал, радари TruCam поліцейські вже використовують на таких дорогах Львівщини: М-06 Київ – Чоп, М-09 Львів – Рава-Руська, М-10 Львів – Краковець, М-10-01 Львів – Краковець (Західний обхід Львова), М-11 Львів – Шегині, а також у Львові на проспекті Чорновола, на вул. Городоцькій, вул. Шевченка і на вул. Княгині Ольги.

Віднедавна пристрої TruCam запрацювали у Львові ще й на просп. Червоної Калини та на вул. Стрийській.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...