ОСТАННІ НОВИНИ

За один день у лісах на Львівщині висадили понад 88 тисяч дерев

Наталя Дуляба

|

Цієї суботи, 26 жовтня, на Львівщині провели масштабну лісовідновлювальну акцію. Активісти, студенти та представники бізнесу протягом дня висадили більше 88 тисяч нових дерев. Про це повідомляє Львівський портал.

Нові дерева висаджували на ділянках біля Львова на території Бібрського, Жовківського та Рава-Руського лісгоспів. Сіянцями та саджанцями учасників акції забезпечило обласне управління лісового і мисливського господарства.

Протягом дня на Львівщині вдалося висадити понад 88 тисяч нових дерев на території площею 12,5 га. Найбільше молодих насаджень, 52 510 дерев, з’явилось у Жовківському лісгоспі.

Ще 3 330 саджанців дуба, ялини, черешні і липи висадили у Бібрському лісгоспі, 9 900 дерев – у Рава-Руському лісгоспі.

«Лісові насадження Львівської області поповнились більш ніж 88 тисячами нових дерев. Кожен, хто прокинувся суботнього ранку, замість того, щоб солодко спати, зробив свідомий вибір на користь чистого повітря та здорового майбутнього», – зауважив співзасновник ГО «Добро.Дій» Ігор Дулин.

Організатором 15 масштабної акції «Осіння висадка лісу» є ГО «Добро.Дій» спільно з OctoViaGroup. Загалом участь у ній взяли понад 600 учасників. Серед них – лісівники, студенти ЛНУ ім. Івана Франка, школярі, волонтери ГО «Добро.Дій», працівники девелоперської компанії «Моя країна», SoftServe, «Радіо Люкс», Avalon.

«Девелоперська компанія «Моя країна» уже вдруге бере участь у такій екологічній акції. Цьогоріч ми садили дерева у Перемишлянському лісництві, яке належить до Бібрського лісгоспу. Ми прагнемо бути лідером не лише у власній справі, а й своїм прикладом показувати бізнес-середовищу, що нам усім потрібно об’єднуватися заради збереження довкілля. Тому для нашої компанії дуже важливо долучатись до екоініціатив, адже таким чином ми дбаємо про «зелені легені» Львівщини і, відповідно, про наше здоров’я», – розповів Львівському порталу директор і співзасновник девелоперської компанії «Моя країна» Володимир Пекар.

Фото: ЛОУЛМГ, девелоперська компанія «Моя країна», Facebook факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...