ОСТАННІ НОВИНИ

У Брюховичах сиріт та молодь з групи ризику безкоштовно навчають ІТ-сфері

Ольга Денисяка

|

У Брюховичах функціонує громадська організація ХЕВРОН ІТ АКАДЕМІЯ, яка пропонує безкоштовну дворічну навчальну програму, спрямовану на соціальну адаптацію сиріт та молоді з групи ризику й дає їм можливість отримати знання в ІТ-сфері. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

«Що робити, коли сироті виповнюється 18 років? Зазвичай, ця молодь є непристосованою до самостійного життя. Найлегшим життєвим шляхом для них стають алкоголь та наркотики. Але ми можемо змінювати цю реальність та впливати на життя молоді із соціально незахищених верств населення: відповідно, пропонуємо їм безкоштовну дворічну навчальну програму.

Ця програма охоплює інтелектуальну, фізичну та духовну складові розвитку. Студенти вивчають програмування, історію України, англійську мову, математику та ораторське мистецтво, проходять різні тренінги із саморозвитку, також відвідують заняття з рукопашного бою та займаються бігом», – розповіли в ХЕВРОН ІТ АКАДЕМІЇ.

Зараз в ХЕВРОН ІТ АКАДЕМІЇ навчаються 20 студентів з різних регіонів України. Її випускники працюють в таких ІТ-компаніях як CoreValue, HebronSoft, DataArt.

Детальнішу інформацію про діяльність ХЕВРОН ІТ АКАДЕМІЇ можна довідатись за посиланням та у мережі Facebook.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...