ОСТАННІ НОВИНИ

На Яворівщині грибник потрапив у лікарню через укус змії

Наталя Дуляба

|

У п’ятницю, 27 вересня, до Яворівської центральної районної лікарні госпіталізували чоловіка, якого під час збору грибів укусила змія. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА.

 

Потерпілим виявився 30-річний мешканець села Старий Яр Яворівського району. Його  доставили у лікарню у стані середньої важкості.

Встановлено, що змія вкусила чоловіка у ногу під час того, як він збирав гриби у лісі.

Зазначимо, що найпоширенішою отруйною змією на території Львівщини є гадюка звичайна. Її забарвлення є мінливим – від світло-сірого до мідно-червоного та чорного з темним ромбічним малюнком на спині.

Місцями проживання гадюки є узлісся, лісові галявини, лісосмуги, порослі чагарником яри і балки, степові схили з чагарниками. У сонячний день вона полюбляє вигріватися на стежці, на пнях. Тому зі змією можна зустрітися під час відпочинку на природі, походу в ліс, на сінокосі та навіть під час роботи на присадибній ділянці.

Львівський портал раніше писав про те, як уникнути зустрічі зі змією, а також що робити, якщо вона таки вас вкусила. Детальніше про це читайте тут.

Жертвами змій загалом на Львівщині вже стали більше 40 людей.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...