ОСТАННІ НОВИНИ

Модерний храм у Ходорові отримав нагороду на міжнародному конкурсі European Award

Наталя Дуляба

|

Церква святих рівноапостольних Володимира та Ольги (УГКЦ), яку торік збудували у Ходорові, отримала головний приз міжнародного будівельного конкурсу European Award-2018. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

 

Офіційна церемонія нагородження переможців міжнародного будівельного конкурсу проходила у Варшаві. Золоту статуетку отримали настоятель храму святих Володимира та Ольги о. Тарас Гриців та заступник Ходорівського міського голови Ярослав Костур. Також ходорівська делегація здобула спеціальний приз від Польсько-української торгово-промислової палати.

Загалом на міжнародний конкурс European Award-2018 подалися більше 70 об’єктів з України.

Реклама партнерів

За оригінальне архітектурне рішення церкву святих рівноапостольних Володимира та Ольги (УГКЦ) вже назвали «храмом третього тисячоліття». Його спроектував ще 20 років тому відомий львівський архітектор Олександр Матвіїв, втім спорудити і освятити церкву вдалося лише влітку 2018 року.

Зазначимо, «European Award» є міжнародним будівельним конкурсом, одним із найбільших заходів у Європі, який проводять уже 23 роки поспіль. Головна ідея конкурсу – популяризація на європейському ринку кращих практик будівництва та модернізації об’єктів інфраструктури, громадських, комерційних і житлових будівель, пам’ятників культури та історії. Конкурс відкритий для інвесторів, архітекторів і будівельних компаній, які зацікавлені в тому, щоб показати свої досягнення на міжнародному ринку.

Фото: Ходорів Сьогодні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.