ОСТАННІ НОВИНИ

Перший дзвоник нині в Україні пролунає для понад 400 тисяч першокласників

Соломія Головіна

|

У понеділок, 2 вересня, в Україні початок нового навчального року – День знань. Сьогодні його почують понад 400 тисяч першокласників. Про це повідомляє Укрінформ.

 

Найбільшу кількість першокласників приймуть школи Києва, Дніпропетровської та Одеської областей.

День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом із тим, це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокурсників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, викладачів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи.

Варто нагадати, що минулого року в Україні стартували зміни в середній освіті, і найбільш відчутними вони стали у початковій школі. Цього року за принципами Нової української школи навчатимуться вже 1 млн дітей, а загальний обсяг державних інвестицій в НУШ вже перевищив 7 млрд грн.

Як повідомляв Львівський портал, цьогоріч в перший клас до львівських шкіл піде 8903 дитини. Навчальні заклади міста відмовилися від традиційних «лінійок»: для дітей проведуть флешмоби, квести, концерти тощо. Із графіком заходів можна ознайомитися тут.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...