ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині нагадують: весняний призов триває до 30 червня

Анастасія Мельник

|

В Україні до 30 червня триває призовна кампанія «Весна-2019». Наразі на Львівщині призвали вже майже 600 юнаків. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

«Уже майже 600 юнаків одягнули солдатські однострої. Робота ведеться планово – оповіщення призовників, прибуття їх на дільниці, збірні пункти та відправки до війська. Слід наголосити на тому, що на сьогоднішній день багато призовників приходять до районних військових комісаріатів не чекаючи повістки. Здебільшого юнаки хочуть служити в елітних військах. Одразу відповім, що набір в такі військові частини триває і досі – бажаючим потрібно звернутися до районного військового комісаріату», – розповів військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату Олександр Тіщенко.

Загалом, з Львівщини лави Збройних Сил України та інших військових формувань під час призовної кампанії «Весна-2019» поповнять 870 юнаків.

Нагадаємо, на строкову військову службу призивають придатних за станом здоров’я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Як повідомляв Львівський портал, за час весняної призовної кампанії в Україні до війська призвуть 18 тисяч 752 людини.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...