ОСТАННІ НОВИНИ

У квітні-червні до армії призвуть майже 19 тисяч осіб

Вероніка Рой

|

Кабінет Міністрів України затвердив чисельність громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року в кількості 18 тисяч 752 людини. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

 

Із загальної кількості призовників 9 тисяч осіб будуть направлені до Збройних сил України, 5 тисяч 152 – до Національної гвардії, 4 тисячі – до Державної прикордонної служби і ще 600 осіб – до Державної спеціальної служби транспорту.

На проведення весняного призову Кабмін виділив 73,79 млн грн, з яких 35,4 млн грн – на здійснення призову до ЗСУ, 20,3 млн грн – до Нацгвардії, 15,7 млн грн – до Держприкордонслужби і 2,4 млн грн – до Держспецтрансслужби.

Реклама партнерів

Обсяг видатків на одного призовника становить 3 тисячі 935,13 грн, із них 3,842 тис. грн – для виплати грошової допомоги громадянам України, яких призивають на строкову військову службу; 93,13 грн – для підготовки та проведення призову на строкову військову службу (без урахування коштів на харчування та перевезення громадян України, призваних на строкову військову службу, зі збірних пунктів обласних, Київського міського військових комісаріатів до місця служби).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.