ОСТАННІ НОВИНИ

Синютка подякував депутатам облради «за найкращі роки в житті»

Соломія Головіна

|

Голова Львівської ОДА Олег Синютка, який нещодавно заявив про те, що залишає посаду, під час сесійного засідання Львівської облради подякував депутатам за довгу співпрацю наголосивши, що це були найкращі роки в його житті. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

 

Прослухавши звіт першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини за 2018 рік, депутати його затвердили і оцінили роботу на «задовільно». Після цього слово дали присутньому голові Львівської ОДА Олегу Синютці.

«Хочу подякувати за нашу спільну роботу, попросити вибачення у вас за незавершені справи… Я переконаний, що мешканці Львівщини обов’язково побачили результати нашої спільної роботи. Ні відремонтовані дороги, ні садочки, ні школи, ні виробництва ніколи б не з’явилися на Львівщині, якби у сесійній залі був розбрат, дискусія, агресія… Сьогодні в Україні, як завжди в такі перехідні періоди, є турбулентність. Але, переконаний, і мій досвід показує, що саме в цій сесійній залі, повірте, будуть прийматися рішення, від яких буде залежати не лише доля Львівщини, а й України. Тому що Україна завжди бере приклад зі Львівщини… Я хочу ще раз вам подякувати, що мав можливість бути такий довгий період разом з вами. І чесно вам скажу, це, напевно, були найкращі роки в моєму житті», – сказав він.

Реклама партнерів

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під час нинішнього сесійного засідання про роботу за минулий рік звітуватиме голова Львівської ОДА Олег Синютка. Згодом з’явилася інформація про те, що він у цей час перебуватиме у відпустці і замість нього про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини за 2018 рік доповідатиме перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...