ОСТАННІ НОВИНИ

Через замінування у лікарнях Львова припинили госпіталізацію та відмінили операції

Наталя Дуляба

|

Через замінування сімох лікарень у Львові медики вимушено призупинили госпіталізацію та скасували планові операції. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директорка департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, повідомляє Львівський портал.

 

«Є щось святе у тих нелюдів, які погрожують замінуванням десяткам лікарень?! Схаменіться. Ніхто не може наражати на небезпеку життя сотень людей, особливо хворих, безпомічних. Ми змушені призупинити планову госпіталізацію пацієнтів, планові операції в кількох лікарнях міста», – написала Ірина Микичак.

За її словами, на місцях працюють служби оперативного реагування, втім медичну допомогу надають усім, хто її потребує.

Реклама партнерів

Нагадаємо, сьогодні, 15 травня, анонім знову повідомив про замінування 13 житлових будинків, семи лікарень, семи готелів та аеропорту «Львів».

Вибухівку нібито заклали у лікарні швидкої допомоги (вул. Миколайчука, 9), лікарні Львівської залізниці (вул. Огієнка, 5), міській дитячій клінічній лікарні (вул. П. Орлика, 4), інфекційній лікарні (вул. Пекарська, 54), косметологічній лікарні (просп. Чорновола, 1), поліклініці комунальної клінічної лікарні №4 (вул. Стецька, 3) та в медичній лабораторії (вул. Некрасова, 15).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.