ОСТАННІ НОВИНИ

З початку року до поліції Львівщини надійшло понад дві тисячі повідомлень про насильство у родині

Анастасія Мельник

|

Станом на 1 травня до поліції Львівщини надійшло 2 119 заяв та повідомлень щодо осіб, які вчинили насильство стосовно родичів. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації Нацполіції Львівщини.

 

Зокрема, правоохоронці склали 1 750 протоколів за ч.1 та ч.2 ст.173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП.

За фактами скоєних на побутовому ґрунті злочинів правоохоронці відкрили 38 кримінальних проваджень. Сімом особам, згідно Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», судами винесено обмежувальні приписи, а саме по одному в Жовківському,  Бродівському, Шевченківському, Залізничному районах та у місті Борислав, ще два – у Личаківському районі Львова.

Реклама партнерів

Також правоохоронцями Львівщини було зареєстровано два випадки порушення обмежувальних приписів, за фактами яких відкрито кримінальні провадження за ст.390-1 (невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників) Кримінального кодексу України, зокрема Личаківського відділу поліції та Бориславського відділення поліції.

Зафіксовано 12 випадків систематичного вчинення домашнього насильства, за фактами яких розпочато досудові розслідування кримінальних проваджень, відкритих за ст.126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України, а саме по одному у Пустомитівському, Бродівському районах та у місті Червоноград, по два – у Дрогобицькому, Кам’янка-Бузькому і Яорівському районах, ще три випадки – у Буському районі.

Правоохоронці додають, що на профілактичному обліку перебуває 3 614 осіб, з них 7 неповнолітніх: дівчина та 6 хлопців. Серед дорослих – 3 374 чоловіки та 234 жінки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.