ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’яни та духівництво зібрались у центрі міста на спільну молитву

Наталя Дуляба

|

Львів продовжує святкувати 763-річчя. За доброю традицією щороку під час відзначення Дня міста духівники та миряни усіх християнських конфесій збираються на спільну молитву, щоб просити в Бога ласк для розвитку і процвітання Львова, доброго життя усіх мешканців та єдності і миру нашій країні. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міської ради.

 

Екуменічна молитва відбулась сьогодні, 5 травня, біля фігури Матері Божої, що на проспекті Свободи. Представники всіх християнських конфесій зачитали молитву із проханням про добре життя для міста і всієї України.

«Сьогодні ми всі з вами прийшли сюди для того, щоби єдиними устами і єдиним серцем славити нашого Бога і дякувати йому за цей мир і спокій, який він зсилає на наше місто і на всіх його мешканців. Саме тому сьогодні кожна із конфесій нашого міста прочитає свою молитву, піднесе свій молебний глаз до рук Всевишнього для того, щоби цей наступний рік, в який ми входимо, був настільки щедрим і благословенним для нашого міста як сьогоднішній дощ, під яким ми з вами разом молимося», – сказав капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк.

Реклама партнерів

Завершили спільну молитву піснею «Христос Воскрес із мертвих».

Як повідомляв Львівський портал, цьогоріч День міста проходить у ретро-стилі. Із детальним переліком подій на 4-5 травня можна ознайомитися тут.

Фото: ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.