ОСТАННІ НОВИНИ

Альтернатива таблеткам. Медики назвали сім простих способів боротьби із головним болем

Наталя Дуляба

|

Головний біль здатний будь-якого вибити з сил і перетворити найпродуктивніший день в жахливий. І щоб його вгамувати, не обов’язково пити таблетки. Медики назвали кілька простих способів, які допоможуть подолати головний біль без ліків. Про це пише Ukrhealth, передає Львівський портал.

 

Спосіб вгамувати головний біль № 1: випити води. За словами фахівців, головні болі нерідко виникають через брак в організмі вологи. Якщо після випитої склянки води біль проходить, значить, справа саме в цьому.

Спосіб вгамувати головний біль № 2: гарячий чай з цукром. При додаванні цукру в чай зі заварки виділяється більше катехінів – речовин, що володіють вираженою аналгетичною і антимікробною дією.

Реклама партнерів

Спосіб вгамувати головний біль № 3: розчесати волосся. Експерти радять розчісувати пасма від чола до потилиці м’якими рухами. Це допоможе викликати приплив крові до голови, достатній для купірування болю.

Спосіб вгамувати головний біль № 4: масаж. Якщо болить в передній частині голови, корисно масажувати віски. При болі у потилиці зробіть масаж ділянок тіла за хребтом.

Спосіб вгамувати головний біль № 5: розслабитися. Мабуть, це є найпростіший спосіб, адже нічого особливого робити не потрібно, тільки лягти, закрити очі, розслабити все тіло і полежати так 10-15 хвилин. Найкраще – в тиші.

Спосіб вгамувати головний біль № 6: свіже повітря. Воно теж добре допомагає від головного болю. Тому буває корисно добре провітрити кімнату або погуляти на свіжому повітрі.

Спосіб вгамувати головний біль № 7: холод. Вплив холодом звужує кровоносні судини в хворобливій ділянці і знижує больові відчуття. Загорніть у рушник пакет із кубиками льоду або замороженими овочами і прикладіть до чола, скронь або потилиці на 10-15 хвилин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.