ОСТАННІ НОВИНИ

В Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь

Наталя Дуляба

|

Сьогодні, у Велику суботу, 27 квітня, у храмі Гробу Господнього в Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь. Про це пише Уніан, передає Львівський портал.

 

Як повідомляє кореспондент УНІАН з Єрусалиму, чудо сходження Благодатного вогню в цьому році сталося о 14:32 за київським часом.

Під час сходження Благодатного вогню в храмі Гробу Господнього звучали молитви багатьма мовами світу. Після сходження передав вогонь віруючим Патріарх Єрусалимський Феофіл III. Благодатний вогонь за лічені хвилини поширився серед віруючих, які перебували в храмі, після чого його роздали людям, що очікують зовні.

Реклама партнерів

Напередодні дива сходження вогню Феофіл III зустрів офіційну делегацію Української Православної Церкви, що прибула за Благодатним вогнем в Єрусалим.

«Я дуже радий вітати вас у святому місті Єрусалимі сьогодні. Ми вдячні Господу за те, що він дав нам це благословення – перебувати на Святій Землі і переживати ті ж важливі події Його земного життя, а особливо – Його розп’яття на хресті», – сказав він.

Патріарх Феофіл III напередодні Воскресіння Христового побажав українцям любити один одного і не втрачати надію: «Ми не повинні ніколи втрачати надію. Тому що те, що неможливо для нас, – можливо для Господа. Я знаю, дуже важко сказати: люби ворога свого. Але ми повинні любити його. Немає нічого сильнішого, ніж показати опоненту, що ви його любите. Також ми вітаємо вас з вашим новим політичним лідером».

Вже сьогодні ввечері українська делегація повернеться до Києва і передасть вогонь у Свято-Михайлівський Золотоверхий собор, де його зустріне настоятель ПЦУ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Благодатний вогонь буде перебувати в соборі, де кожен зможе запалити від нього свічку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.