ОСТАННІ НОВИНИ

Президентські вибори. Керівників політичних партій закликали не ховатися за позицією «проти всіх»

Соломія Головіна

|

Народний депутат Віктор Кривенко звернувся до очільників політичних партій з проханням озвучити, кого з кандидатів їхня політична сила підтримує, а не ховатися за позицією «утримався». Таку заяву він зробив у студії одного з львівських телеканалів.

 

Фраза «проти всіх», на думку народного обранця, – це нечесне ставлення до виборців.

«Народний Рух України прийняв своє важке рішення підтримати курс діючого Президента. Хочу звернутися до пана Добродомова з «Народного контролю», Тягнибока із «Свободи», Садового із «Самопомочі», Гриценка з «Громадянської позиції», Смешка з «Сила і честь», Ляшка з «Радикальної партії», Наливайченка з партії «Справедливість», висловіть свою позицію, будьте чесними зі своїми виборцями, не ховайтеся за комфортною критикою і того кандидата, і іншого. Зрозуміло, що обидва заслуговують критики, але зараз країна стоїть на межі, в нас є точка біфуркації, рубікон: або туди, або сюди. Нема позиції «утримався», є за Порошенка, або за Зеленського, все інше – від лукавого», – сказав нардеп.

Реклама партнерів

При цьому народний депутат Ігор Васюник також висловив свою підтримку чинному Президенту України, пояснивши, що не розуміє, куди заведе країну Володимир Зеленський.

«Думаю, що соціологія перед першим і другим туром нас трішки здивує, і буде зовсім інша арифметика. Я перебуваю у фракції «Народного фронту» і ніколи не був у команді діючого Президента. Чому я зайняв чітку позицію підтримки Петра Порошенка? Тому що попри всі ці промахи, розумію, куди цей президент веде: це курс, орієнтований на ЄС, НАТО, повагу до української культури, мови, тощо. Однак, я не розумію, куди нас заведе Зеленський», – сказав він парламентар.

Детальніше про те, як працюватиме Верховна Рада після виборів 21 квітня, читайте у матеріалі Львівського порталу «Встигнути все: парламентський порядок денний після президентських виборів».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.