ОСТАННІ НОВИНИ

Телеканал «1+1» знову заповнив «день тиші» проектами Зеленського

Наталя Дуляба

|

20 квітня, в «день тиші» перед другим туром виборів Президента України, на телеканалі «1+1» заплановано шоу та фільм за участю кандидата в президенти Володимира Зеленського, а також проекти студії «Квартал 95», яку він очолює. Про це свідчить телепрограма на сайті телеканалу, пише УП.

 

Так, о 16:35 год. запланований показ шоу «Вечірній квартал», о 18:30 год. – шоу «Розсміши коміка. Діти», о 20:15 год. – Чистоnews, о 20:25 год. – знову «Вечірній квартал».

О 22:20 год. ітиме комедія «Я, ти, він, вона», в якій Зеленський виступає режисером та виконавцем головної чоловічої ролі.

Реклама партнерів

Як відомо, телеканал «1+1» належить олігарху Ігорю Коломойському.

Згідно з ч. 2 статті 57 закону «Про вибори президента України», передвиборча агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.

Стаття 58 цього закону серед форм виборчої агітації визначає, зокрема, «оприлюднення в друкованих та аудіовізуальних (електронних) засобах масової інформації політичної реклами, виступів, інтерв’ю, нарисів, відеофільмів, аудіо- та відеокліпів, інших публікацій та повідомлень», а також «проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів за підтримки партії – суб’єкта виборчого процесу чи кандидата на пост президента України, а також оприлюднення інформації про таку підтримку». Також зазначається, що агітація може вестися «в інших формах, що не суперечать Конституції України та законам України».

Як повідомляв Львівський портал, 30 березня, в «день тиші» перед першим туром виборів, на телеканалі «1+1» майже всю другу половину дня показували програми за участю кандидата в президенти Володимира Зеленського або проекти «Кварталу 95».

Згодом телеканал «1+1» заявив, що в програмах «Кварталу 95», які транслювалися в «день тиші», Зеленський участі не бере, а в архівному випуску «Вечірнього Кварталу» бере участь як «актор, а не кандидат».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.