ОСТАННІ НОВИНИ

Львівську міськраду просять скасувати заборону на продаж алкоголю у кіосках

Наталя Дуляба

|

Мерію закликають скасувати ухвалу, якою у Львові забороняють продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у МАФах. Відповідну петицію 11 квітня зареєстрували у Єдиній системі електронних петицій, передає Львівський портал.

 

Автор петиції Андрій Сітарчук, який є підприємцем, наголошує, що така заборона позбавляє прибутку та змушує закривати магазини, що призводить до втрати робочих місць. Відтак він просить міську раду скасувати ухвалу, прийняту на сесії 4 квітня.

«Місто втрачає величезні кошти, бо зменшуються суми сплати акцизного податку, податків, які платяться за працівників. Прохання до міського голови, депутатів та компетентних органів відмінити цю “смертельну” ухвалу для багатьох людей. Багато ФОПів, і я в тому числі, вклали останні гроші у бізнес в надії отримати прибуток, а зараз залишаються без грошей і без джерела доходу», – йдеться у тексті петиції.

Реклама партнерів

Зазначимо, для того, що міська рада Львова розглянула цю електронну петицію, потрібно протягом двох місяців набрати 500 голосів. За два дні під нею підписались уже 186 людей.

Як повідомляв Львівський портал, нещодавно Львівська міська рада прийняла ухвалу, під дію якої потрапили 236 МАФів, що продають алкогольні і слабоалкогольні напої.

З 1 травня мерія рекомендує їм зупинити продаж алкоголю. Якщо цього не станеться, міськрада анульовуватиме дозволи на їхнє розміщення і виключатиме такі об’єкти з Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд. Після цього МАФи демонтовуватимуть представники районних адміністрацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.