ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові вже працюють над графіком гідравлічних випробувань

Наталя Дуляба

|

Комунальники вже напрацьовують графік проведення у Львові гідравлічних випробувань. Їхній початок буде залежати безпосередньо від того, коли завершиться опалювальний сезон. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

 

Як розповів заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, станом на сьогодні, 8 квітня, у місті вже призупинили подачу тепла до житлових будинків. Втім якщо надворі похолодає, то опалення знову увімкнуть.

Також він підкреслив, що від остаточного завершення опалювального сезону залежить і графік проведення гідравлічних випробувань.

Реклама партнерів

«Те, що ми не мали серйозних аварій взимку на тепловій мережі, є заслугою ремонтної кампанії, яку тепловики проводять влітку. Адже від того, як ми проведемо гідравліку, перевіримо трубопроводи на міцність та надійність, залежить те, таким буде опалювальний сезон», – додав Сергій Бабак.

Нагадаємо, минулого року гідравлічні випробування у Львові розпочались 23 квітня і тривали майже місяць.

Торік у квітні львів’яни навіть створили петицію до міської ради з проханням припинити довгострокові гідравлічні випробування. Через них щороку мешканці тривалий час не отримують гарячу воду, тож вони вимагали скоротити термін їхнього проведення всього до 7 днів.

Своєю чергою депутати Львівської міськради підтримали цю петицію і встановили, що термін проведення гідравлічних випробувань не повинен перевищувати трьох тижнів. Втім якщо за цей час будуть виявлені аварійні ділянки на мережах, то роботи продовжуватимуть.

Як раніше наголошував Сергій Бабак, щорічні гідравлічні випробування теплових мереж є необхідними роботами, які передбачені нормативними законодавчими документами України і є обов’язковими до виконання. Під час цих робіт вдається виявити слабкі місця на трубопроводах опалення, їх ліквідувати, щоб не допустити аварійних ситуацій взимку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.