ОСТАННІ НОВИНИ

Поліцейські Львівщини затримали латвійця, який був у міжнародному розшуку за крадіжки

Вероніка Рой

|

На Львівщині поліцейські затримали громадянина Латвії, який знаходився у міжнародному розшуку. Іноземець причетний до скоєння низки крадіжок у своїй країні. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.

 

Як повідомляється, правоохоронці 5 квітня затримали 41-річного громадянина Латвії, який більше року знаходився у міжнародному розшуку за скоєння злочинів, передбачених ч.3 ст.175 (крадіжка) Кримінального кодексу Республіки Латвія. Зловмисник затриманий в порядку ст..208 КПК України.

Додамо, що з 1 березня до 31 травня на Львівщині проводиться операція «Мігрант». Метою цільових профілактичних заходів є запобігання та протидія нелегальній міграції, контроль за виконанням законодавства у міграційній сфері, контроль за в’їздом на територію України та виїздом з території нашої держави іноземців та осіб без громадянства, дотримання ними правил та норм перебування в країні, зменшення негативного впливу етнічної злочинності на криміногенну ситуацію в регіоні та державі загалом, а також розкриття тяжких, особливо тяжких та інших видів злочинів, до скоєння яких причетні іноземці, чи злочинів, жертвами яких стали громадяни інших країн.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...