ОСТАННІ НОВИНИ

У вітрову електростанцію на Сколівщині інвестор вкладе 72 млн євро

Наталя Дуляба

|

Компанія «Атлас Глобал Енерджи» зведе у Сколівському районі вітрову електростанцію потужністю 60 МВт. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Розпочати будівництво вітрової електростанції планують ще цього року.

«Нам надзвичайно комфортно працювати на Львівщині, це найкращий регіон для реалізації нашого проекту. Ми плануємо на початку літа отримати всю дозвільну документацію, аби ще в теплу пору розпочати будівництво, адже погодні умови та сила вітру на локації будівництва електростанції не сприятимуть будь-яким будівельним роботам взимку», – розповів партнер ТОВ «Атлас Глобал Енерджи» Гунес Огуз.

Реклама партнерів

Зазначимо, що вартість проекту будівництва вітрової електростанції на Сколівщині становить 72 млн євро. Споруджувати її планують коштом іноземного інвестора.

«Львівщина має неабиякий потенціал в сфері альтернативної енергетики, тож область зацікавлена у впровадженні таких проектів. Гадаю нам вдасться усі дозвільні процедури завершити якнайшвидше, аби ще цього року розпочати будівництво електростанції», – заявив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Атлас Глобал Енерджи» створили у 2016 році. Зареєстроване воно у селі Опорець Сколівського району.

99% підприємства володіє компанія «Атлас Глобал Енерджи Б. В.» (Нідерланди). Кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Атлас Глобал Енерджи» є Факиоглу Еніс, який зареєстрований у Туреччині.

ТОВ «Атлас Глобал Енерджи» займається будівництвом споруд електропостачання та телекомунікацій. Розмір його статутного капіталу складає більше 24 тисяч гривень.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року у Яворівському районі відкрили сонячну електростанцію потужністю 36 МВт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.