ОСТАННІ НОВИНИ

Уряд планує змінити систему виплати субсидій готівкою

Вероніка Рой

|

Якщо субсидіант допускав прострочення в оплаті житлово-комунальних послуг під час отримання монетизованої субсидії, то на наступний період субсидію призначатимуть знову в безготівковій формі. Такі зміни анонсував міністр соціальної політики Андрій Рева під час брифінгу, передає Інтерфакс-Україна.

 

Він нагадав, що наразі субсидія не призначається, якщо у домогосподарства є місячне прострочення за ЖКП, а після того як прострочення погашено, субсидію можуть відновити.

«Я думаю, що ми внесемо зміни, і той, хто допускав прострочення з проплатами, маючи на руках гроші, які їм виплатили, протягом наступного року отримуватиме субсидію вже в безготівковій формі», – сказав він на брифінгу у вівторок в Києві.

Реклама партнерів

А.Рева додав, що якщо після завершення цього періоду виплати нормалізуються, то субсидіант зможе знову перейти на грошову форму.

На думку міністра, така система дасть змогу встановити ефективні відносини з субсидіантами.

Крім того, А.Рева зазначив, що також планується регламентувати, що якщо несплата буде пов’язана з донарахуваннями з газу через рішення суду, то такі прострочення не враховуватимуться під час призначення субсидії.

Нагадаємо, раніше Львівський портал повідомляв, що із 1 січня в Україні розпочалася монетизація житлових субсидій населення у грошовій формі.

А з 1 березня субсидію розпочнуть виплачувати разом із пенсією.

При цьому зауважимо, що станом на лютий субсидію отримують 25% населення Львівщини, тоді як в опалювальний період 2017-2018 років її мали майже 56% мешканців області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.