ОСТАННІ НОВИНИ

Через зменшення «євроблях» на кордонах майже зникли черги, - ДПСУ

Соломія Головіна

|

На кордонах майже зникли черги через зменшення автівок на іноземній реєстрації. Про це заявив голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал, передає прес-служба відомства.

 

Він зазначив, що межах компетенції ДПСУ виконує режим в пунктах пропуску, тобто вживаються заходи з дотримання порядку і недопущення їх блокування.

Відповідаючи на питання як часто зараз, після зміни законодавства, автівки на іноземній реєстрації намагаються перетнути кордон, Петро Цигикал відмітив, що раніше це було часто до того часу, поки діяли терміни на розмитнення.

Реклама партнерів

«Сьогодні це поодинокі випадки, де, як кажуть – пройдуть чи не пройдуть… Але поки такого не виходить у них, і ми приймаємо відповідні рішення, і направляємо їх до митних підрозділів і заставляємо їх діяти в межах діючого законодавства», – розповів Петро Цигикал у ток-шоу «Ехо України» на телеканалі «Прямий»

Голова ДПСУ додав, що черги на кордонах практично зникли.

«Ті люди, які жили в прикордонних районах, вони постійно повинні були раз в п’ять діб виїжджати і заїжджати. І тим самим створювали величезну кількість», – зазначив він і наголосив, що це стосується саме автівок на іноземній реєстрації.

«Сьогодні є невеличкі черги – це вантажні автомобілі і туристи, і так далі», – сказав Петро Цигикал.

Раніше Львівський портал повідомляв, що із 25 листопада 2018 року діють нові правила ввезення авто на іноземній реєстрації.

Детальніше про нові правила читайте у нашому матеріалі: «Або розмитнюємо, або вивозимо. Все, що потрібно знати власникам «євроблях».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.