Львів’янин Андрій Демчук здобув «срібло» на етапі Кубка світу з фехтування на візках

Вероніка Рой

|

Впродовж 20-25 березня в італійському місті Піза відбувся етап Кубка світу з фехтування на візках. На цих змаганнях львів’янину Андрію Демчуку вдалось вибороти срібну медаль. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні фізичної культури і спорту Львівської ОДА.

Як повідомляється, у змаганнях брали участь спортсмени з 31-ї країни світу. Серед них у складі Національної паралімпійської збірної команди України були львівські паралімпійці – Андрій Демчук та Антон Дацко.

Андрій Демчук виборов «срібло» у чоловічій шаблі категорії А. Антон Дацко у підсумку посів 7 місце – у рапірі, шпазі та командній рапірі.

Також відзначено нагородою Наталію Морквич, яка визнана кращою спортсменкою з фехтування за підсумками всіх етапів Кубка світу 2018 року.

До слова, тренує львівських спортсменів заслужений працівник фізичної культури і спорту України Світлана Колеснікова.

Нагадаємо, Львівський портал писав про історію успіху паралімпійського чемпіона Андрія Демчука.