ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові здають в оренду 10 комунальних приміщень

Наталя Дуляба

|

Управління комунальної власності здає в оренду 10 комунальних приміщень, які розташовані у чотирьох районах міста. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міської ради Львова.

 

Приміщення можна отримати в оренду терміном на 5 років. Для цього до 29 березня всі охочі через ЦНАП мають скерувати на адресу управління комунальної власності заяву про намір укласти договір оренди.

Реклама партнерів

(Нажміть на зображення для збільшення)

Заява обов’язково повинна містити інформацію про цільове використання приміщення.

До заяви також слід доди:

  1. Для фізичних осіб – засвідчена заявником копія паспорта громадянина України (1, 2, 11 сторінки).
  2. Для професійних творчих працівників – засвідчені заявником копія диплому про освіту або членського квитка члена творчої спілки.
  3. Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
  4. Довідка про відсутність справи про банкрутство.

Якщо на об’єкт надходить лише одна заява, то конкурс на право оренди не проводиться, а договір оренди укладається із заявником, який відповідно проводить оплату послуг з незалежної оцінки об’єкта оренди, а також оплату за нотаріальне посвідчення договору оренди.

У разі надходження двох і більше заяв управління комунальної власності оголошує конкурс на право оренди у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.