ОСТАННІ НОВИНИ

Трамвай до Винників, тролейбус до Рясного: як у Львові розширюватимуть мережу електротранспорту?

Наталя Дуляба

|

Львівська міська рада затвердила перелік напрямів розширення мережі міського електричного транспорту. Відповідну ухвалу 11 березня прийняли депутати під час сесії міськради, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Як розповів в.о. начальника міського управління транспорту Олег Партика, електротранспорт є популярним серед львів’ян, адже пропонує зручні форми оплату проїзду. Відтак у мерії вирішили оптимізувати існуючу мережу трамвайних й тролейбусних маршрутів.

«Ця ухвала пропонується, аби оптимізувати мережу громадського електротранспорту, збільшити ареал його курсування та знизити загазованість міста», – наголосив Олег Партика.

Реклама партнерів

Розширення мережі електротранспорту передбачає будівництво у Львові дев’яти нових трамвайних ліній, зокрема з вул. Личаківської до Винник, продовження синівського трамвая до вул. Стрийської, а також ще двох десятків тролейбусних ліній.

(Нажміть на зображення для збільшення)

Протягом якого часу у Львові планують реалізувати всі ці транспортні проекти та скільки на них потрібно коштів, у мерії наразі не кажуть.

Нагадаємо, цього року ЛКП «Львівелектротранс» отримає від ЄБРР 17,5 млн євро на закупівлю 50 нових тролейбусів, а також на реконструкцію і модернізацію двох депо й контактної мережі.

У 2018 році міськрада Львова придбала 30 вживаних берлінських трамваїв. Вартість одного становить майже 18 тисяч євро.

Як повідомляв Львівський портал, із 5 березня зі Сихова на головний вокзал Львова почав курсувати трамвай №4, а з 7 березня Львівелектротранс запустив експериментальний трамвайний маршрут №5, що сполучає вул. Промислову із Новим Львовом.

А найближчим часом ЛКП «Львівелектротранс» планує  змінити рух п’ятьох трамвайних маршрутів міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.