ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська філармонія і Центр Довженка робитимуть спільні музичні проекти

Соломія Григор'єва

|

Львівська національна філармонія і Центр Довженка започатковують спільні проекти. Одним з перших стане концерт камерного оркестру «Віртуози Львова». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі мерії міста.

 

Класична музика лунатиме не лише у стінах філармонії. З 17 березня послухати виконання світових музичних творів можна буде і у Центрі Довженка. Цей проект є стартовим для двох закладів культури: Центру Довженка (проспект Червоної Калини, 81) та Львівської національної філармонії. Як повідомили організатори, починаючи з березня твори у виконанні камерного оркестру «Віртуози Львова» та солістів можна буде почути не лише у концертній залі Львівської філармонії, а й у невимушеній атмосфері комунікаційного простору Центру Довженка.

Цієї весни гостям запропонують такі події:

  • 17 березня — Музичне дійство-концерт «Ця чарівна флейта» для флейти, гобоя, арфи та камерного оркестру.
  • 7 квітня — «Подорож у чарівний світ казок»: виконання відомих музичних творів мультиплікаційних історій солістами філармонії.
  • 4 травня — Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії та камерний хору «Глорія» спільно з фотохудожником Сергієм Горобцем представлять глядачам музичне дійство «The plenets». Містична мандрівка планетами від британського композитора Густава Голста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *