ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові провели вишкіл для мобільних бригад з вакцинації від кору

Соломія Головіна

|

У Львові провели тренінг для мобільних та виїзних бригад з вакцинації проти кору організованих дитячих груп населення віком від 6 до 18 років. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Додамо, що тренінг проводили у Львові протягом 12-13 лютого. Мета семінару – забезпечити мобільні та виїзні бригади сучасною інформацією та провести практичне навчання у відповідності до стандартів безпечної імунізації і вимог до вакцинації організованих груп населення.

Реклама партнерів

Учасникам надавали рекомендації та практичні поради щодо зберігання, транспортування, обробки і використання вакцин проти кору, епідемічного паротиту та краснухи, найновіші інструкції щодо діагностики та першої допомоги при анафілаксії.

«Україна не єдина країна, де трапляються спалахи кору. Кожні 5-6 років спалахи фіксують і в інших країнах, зокрема, у Сербії, Грузії, Румунії. Минулого року на кір захворіли майже 55 тисяч українців, було 16 летальних випадків, 12 померлих – діти. Львівська область є лідером по захворюваності. Для припинення спалаху з 18 лютого по 15 березня в області буде проводитись вакцинація дітей віком від 6 до 18 років, які відвідують організовані колективи, але не отримали двох доз вакцини. Львівщина має близько 50 тисяч доз вакцини КПК виробництва «ГлаксоСмітКляйн» (Бельгія) та «Мерк» (США). Наша мета – в найкоротші терміни зупинити циркуляцію вірусу, охопивши вакцинацією 95% дітей у цій віковій групі. Заходи будуть успішними за умови мобілізації батьків, які свідомо та відповідально поставляться до питання щеплень», – розповіла експерт департаменту охорони здоров’я з епідеміології Оксана Пушкарьова.

Захід організували спільно з профільним департаментом ОДА та представниками ВООЗ.

Як повідомляв Львівський портал, через захворюваність на грип та кір у області призупинили освітній процес у 235 закладах освіти.

За інформацією департаменту освіти і науки станом на 11 лютого у області всього є 38 тисяч 780 невакцинованих від кору дітей.

Нагадаємо, у Львівській області та Львові 18 лютого розпочнеться масштабна кампанія з вакцинації школярів від кору, чиї батьки дали на неї згоду.

У департаменті охорони здоров’я запевнили, що вакцинацію учням проводитимуть здебільшого у поліклініках, у навчальних закладах – лише за необхідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.