ОСТАННІ НОВИНИ

Аварія на ТЕЦ у Новому Роздолі. Мешканцям обіцяють відшкодувати збитки від прорирів батарей у їхніх квартирах

Соломія Головіна

|

Мешканцям Нового Роздолу відшкодують збитки, які вони отримали в результаті аварії на Новороздільській ТЕЦ 12 січня. Про це сьогодні, 14 січня, під час апаратної наради повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Зараз, за словами керівника ЛОДА, теплопостачання у місті відновлено.

Олег Синютка дав доручення керівнику департаменту ЖКГ Назарію Романчуку створити робочу комісію, яка б зайнялася відшкодуванням збитків мешканцям. Останній своєю чергою підтвердив, що у багатьох квартирах у результаті цієї ситуації прорвало труби та батареї.

«Ми повинні тим людям, які  постраждали в результаті цієї ситуації, відшкодувати збитки. Тому, треба визначити, кому саме робити відшкодування, а також за рахунок яких ресурсів. Є люди, які допустили певну технічну помилку, і вони відповідно за неї повинні відшкодовувати», – наголосив голова ЛОДА.

Ще раз підкресливши, що збитки відшкодовуватимуться коштом винуватця аварії:

«Треба провести інвентаризацію, щоби, якщо у людини сталося щось10 років тому, вона не долучилася до цього «під шумок». І, щоб ми чітко визначили винуватця і за його рахунок відшкодували всі ці кошти».

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...